Presence
150x90 cm, acrylics on board, 2020
Cycle "The Dawn of Completeness"
Stop being who you are to become who you are. Bring it back to your memory.
Presence, the state that allows joining, becoming one with everything. The space where you can hear the melody of the universe, the talk of flowers, where you can feel the consistence of colours, experience the wisdom of trees or sense thoughts. The place where you reunite in between dimensions. You experience the lightness of infinitude, the majesty of peacefullness. Coherence. The oneness completeness of your being. 
Here you are, bring it back to your memory!


Obecność
150x90 cm, acrylics on board, 2020
Obecność, ten stan, który pozwala na połączenie się, stanie się jednią ze wszystkim.  Przestrzeń w której możesz usłyszeć melodię wszechświata, rozmowę kwiatów, poczuć konsystencję kolorów, doświadczyć mądrości drzew, czy poczuć myśli. Miejsce w którym łączysz się między wymiarami. Doświadczasz lekkości bezkresu, majestatu spokoju. Spójność. Pełnie swojej istoty. Oto jesteś, Przypomnij sobie!
Bohaterką tego obrazu jest Magdalena Maria Burger. Prywatnie jest moją przyjaciółka, łączy nas wspólne doświadczanie świata od wielu lat. Madzia jest piękną różowo - brokatową istotą. Jest twórczością, jej życie jest dostrzeganiem piękna i magii w każdym aspekcie codzienności. Uwiecznia swoje wyjątkowe widzenie w zdjęciach, zaczarowanych kadrach, jak i tworzy piękne obiekty, obrazy, rzeźby, scenografie, które mają moc przenoszenia do tego unikatowego świata.
https://www.instagram.com/magdalena.maria.burger/

Cykl “Świt pełni”
Przestań być tym kim jesteś, aby stać się tym kim jesteś. Przypomnij sobie. 
Jest to opowieść o pięknie kobiet, które są wyjątkowe poprzez pozwolenie sobie na kroczenie własną ścieżką. Opowieść o wewnętrznej zgodzie na siebie, na swoją odmienność, na swój ogień. Są to kobiety, które mogą stać się źródłem inspiracji.Back to Top