ŚWIT PEŁNI
Pracę nad cyklem rozpoczęłam w 2020 roku
Przestań być tym kim jesteś, aby stać się tym kim jesteś. ​​​​​​​​
Przypomnij sobie!​​​​​​​​
​​​​​​​​
Jest to opowieść o pięknie kobiet, które są wyjątkowe poprzez pozwolenie sobie na kroczenie własną ścieżką. Opowieść o wewnętrznej zgodzie na siebie, na swoją odmienność, na swój ogień. ​​​​​​​​
​​​​​​​​
W tym projekcie pragnę pokazać kobiety, które mogą stać się źródłem inspiracji.​​​​​​​​
​​​​​​​​
Błyszcz, Świeć! Przypomnij sobie swój blask! 
Świat jak nigdy potrzebuje Twojego światła!​​​​​​​​

Obecność, 150x90 cm, akryl na płycie, nr. 37/2020, 5600 PLN


Cykl “Świt pełni”
Przestań być tym kim jesteś, aby stać się tym kim jesteś. Przypomnij sobie. 
Jest to opowieść o pięknie kobiet, które są wyjątkowe poprzez pozwolenie sobie na kroczenie własną ścieżką. Opowieść o wewnętrznej zgodzie na siebie, na swoją odmienność, na swój ogień. Są to kobiety, które mogą stać się źródłem inspiracji.
Obecność, ten stan, który pozwala na połączenie się, stanie się jednią ze wszystkim.  Przestrzeń w której możesz usłyszeć melodię wszechświata, rozmowę kwiatów, poczuć konsystencję kolorów, doświadczyć mądrości drzew, czy poczuć myśli. Miejsce w którym łączysz się między wymiarami. Doświadczasz lekkości bezkresu, majestatu spokoju. Spójność. Pełnie swojej istoty. Oto jesteś, Przypomnij sobie!
Bohaterką tego obrazu jest Magdalena Maria Burger. Prywatnie jest moją przyjaciółka, łączy nas wspólne doświadczanie świata od wielu lat. Madzia jest piękną, różowo-brokatową istotą. Jest twórczością, jej życie jest dostrzeganiem piękna i magii w każdym aspekcie codzienności. Uwiecznia swoje wyjątkowe widzenie w zdjęciach, zaczarowanych kadrach, jak i tworzy piękne obiekty, obrazy, rzeźby, scenografie, które mają moc przenoszenia do tego unikatowego świata.
https://www.instagram.com/magdalena.maria.burger/​​​​​​​
Back to Top