Moja Kochana Istoto,
Chciałam podzielić się z Tobą tym, co dla mnie stało się jak nieodłączna część mojego życia – praktyką wdzięczności. To coś, co towarzyszy mi już od dłuższego czasu i sprawia, że każdy dzień jest jak magiczna opowieść o pięknie, które tkwi w najprostszych chwilach.
...
My Dearest Essence,
I wanted to share with you something that has become an integral part of my life – the practice of gratitude. It has been accompanying me for quite some time now, turning each day into a magical tale of beauty found in the simplest moments.
...
Pełen tekst w zakładce:
Full text in the tab:
Zapraszam.
Enjoy.
Tagi: projekt artystyczny, malarstwo, plakat, wydruk na płótnie, obraz, sztuka, obraz nowoczesny, obraz do wnętrza, obraz na zamówienie, na prezent, prezent, do wnętrza, nowoczesny obraz, architektura wnętrz, art, painting, piękno, emocje, transformacja, artistic design, painting, poster, print on canvas, picture, art, modern picture, picture for the interior, picture to order, for a gift, gift, for the interior, modern picture, interior design, art, painting, beauty, emotions, transformation
Back to Top